Daniela Antošová

Vystudovala církevní střední zdravotnickou školu. Absolvovala kurz ošetřovatelské rehabilitace a kurz srovnávací filosofie východu a západu. Je certifikovanou laktační poradkyní a lektorkou jógy druhého stupně.

Pracovala jako terénní zdravotní sestra v agentuře domácí péče, dále s lidmi s mentálním handicapem v Domově Laguna. Jako dobrovolnice se setkávala s klienty hospice.

Nyní pracuje jako dětská zdravotní sestra. Zajímá se o všechna životní období člověka, zvláště o období, které je spojené s umíráním a smrtí. Hluboce ji ovlivnila zkušenost s bolestí, s odcházením ze života nejen na úrovní tělesné, ale i duševní a duchovní.

Nabízí pomoc jako průvodce při procházení si hlubokými emocemi v období vážné nemoci a umírání tak, aby došlo ke smíření a vyrovnání se s vlastní smrtelností. Poskytuje podporu i blízkým pečujícím osobám. Při své práci uplatňuje jógovou filosofii a využívá relaxační techniky.

Důležité jsou pro ni mezilidské vztahy, relaxuje při procházkách se psy v přírodě, ráda čte a jezdí na kole. Intenzivně se věnuje józe a meditačním technikám.